NASZE MIEJSCA

Poznaj ukochane przez nas Podhale i sprawdź gdzie jeszcze warto zjeść w Zakopanem. Szukasz domków na wyłączność? Znajdziemy coś dla Ciebie!


LEŚNICZÓWKA RESTO BAR

Mamy najpiękniejszy taras na łonie natury, w samym sercu malowniczych Kuźnic. Znajdziecie tu znakomite, energetyczne i pożywne śniadania. Popołudniami uraczymy Was nowoczesną interpretacją tradycyjnej kuchni Podhala. Przez cały dzień możecie rozkoszować się pyszną kawą, orzeźwiającymi drinkami i fenomenalnymi winami organicznymi. 

KAWIARNIA WITKACY

Wspaniałe miejsce w Teatrze Witkiewicza dla wszystkich kochających obcować ze sztuką. Zarezerwuj bilety na spektakl i zajrzyj wieczorem na autorską kawę lub coś mocniejszego. 

RESTAURACJA ZAKOPIAŃSKA

Nasza restauracja to miejsce święte, schronienie dla osób szukających niepowtarzalnych smaków i warsztatu kulinarnego na najwyższym poziomie. Zarówno dla gości aktywnych, zabieganych, jak i dla spragnionych spokojnej, popołudniowej biesiady. Dla wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w pełnej niepowtarzalnych smaków kulinarnej kulturze Podhala.

WILLA KONSTANTYNÓWKA

To magiczne miejsce, w którym znajduje się nasza restauracja. Stylowa willa została zaprojektowana przez Witkiewicza, a przez ponad 100 lat swojej historii gościła takie osobistości, jak Joseph Conrad. Chętnie ugościmy Was w naszych magicznych pokojach i apartamentach z prawdziwie zakopiańską duszą.